Wiadomości

Policjanci zapraszają mieszkańców Kartuz na debatę społęczną

Data publikacji 10.10.2019

Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach zaprasza mieszkańców na debatę społeczną. Spotkanie odbędzie się 14 października br. (poniedziałek) o godz. 16:00 w Spółdzielni Socjalnej "Pozytywka" w Kartuzach na ul. Majkowskiego 3

Policjanci z Kartuz zapraszają na „Debatę Społeczną” mieszkańców gminy Kartuzy, która odbędzie się w dniu 14 października 2019 r. o godz. 16.00 w budynku Spółdzielni Socjalnej "Pozytywka" w Kartuzach przy ul. Majkowskiego 3. Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Kartuzach jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami jest jednym ze sposobów na  rozwiązywanie istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania.

Wszystkich chętnych do dyskusji zapraszamy na debatę.