Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

Serwis kąpieliskowy
Niepodległa do hymnu 2019
policja.pl
bip
fb
youtube
j_migowy
space 20px
BANINO - Punkt Przyjęć Dzielnicowego
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Serwis Służby Cywilnej
space2 20px

Najczęściej czytane

 1. Debata z seniorami o bezpieczeństwie w miejscu zamieszkania i miejscach publicznych.

  W poniedziałek w Spółdzielni Socjalnej „Pozytywka” w Kartuzach odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu w miejscu zamieszkania oraz w miejscach publicznych. Głównym celem spotkania było podniesienie świadomości jego uczestników na zagrożenia, które mogą nas spotkać w życiu codziennym. Ponadto omówiono narzędzia tj. Moja Komenda i Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, które pozwalają na skuteczny kontakt z policjantami i wyeliminowanie zgłoszonych zdarzeń.

 2. Policjanci na spotkaniu z seniorami

  Na wnuczka, na policjanta, na pracownika socjalnego, na urzędnika i inne metody oszustw, jakimi posługują się przestępcy, zaprezentowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach podczas spotkania z seniorami w kartuskiej placówce ZUS, które odbyło się 17 października z okazji Dnia Seniora.

 3. Złodziej recydywista zatrzymany

  Wczoraj kartuscy dzielnicowi przy współpracy z pokrzywdzonym zatrzymali mieszkańca powiatu kartuskiego, który wykorzystując nieuwagę domowników ukradł z mieszkania portfel z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Czeczewa

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 60-letniego Bronisława Toporek z Czeczewa, który w dniu 16 października 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

 5. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Policjanci z kartuskiej komendy ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12:00 na trasie Przodkowo – Kartuzy.